Disidenti
Lajme

“Baci” i servilavet Ramës: Ky është Kryeministri më i miri në botë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka qëndruar sot në Kosovë ku ka vizituar korporatën ‘’Devolli’’.

Tek fabrika e prodhimit të dyshekëve ‘’Comodita’’, në pritje të tij qëndronin stafi i kësaj kompanie, teksa aty prezent ishte edhe kryetari i AKR-së, biznesmeni, Behgjet Pacolli, transmeton klankosova.tv.

E me të arritur Edi Rama në këtë hapësirë, Behgjet Pacolli (Baci) dëgjohet duke e prezantuar atë para të pranishmëve si: ‘’Kryeministri më i mirë në botë’’.

Për më shumë, ndiqni videon më poshtë:

Matoshi: Avdullah Hoti ka qenë kryeministri më i mirë i të gjitha kohërave

Disidenti.net

Zafir Berisha: S’është lajm kur më shihni me armë, por me ndonjë violinë ose flaut

Disidenti.net

Milan Radojçiq: Jam kthyer në Kosovë dhe ju e dini se çfarë do të thotë sepse nga këtu nuk ka kthim prapa

Disidenti.net
Disidenti

“Baci” i servilavet Ramës: Ky është Kryeministri më i miri në botë