Disidenti
Lajme

Babai i Triumf Rizës për Adelina Ismailin: Qejf s’kam pas për lidhjen, se me këngëtare tona t’zezat bahen

0Shares

Babai i Triumf Rizës, Shefqet Riza, ka treguar se problemet e djalit të tij me Enver Sekiraqën kishin filluar në vitin 2000.

Ai ka treguar se këngëtarja Adelina Ismaili nuk ka qenë shkaku i përplasjes ndërmjet Rizës dhe Sekiraqës.

“Unë besoj se nuk ka qenë shkaku. Triumfi e ka pas shoqe të shkollës, edhe ajo ju ka ofru me ja tregu hallin se si Enveri i ka ofruar reket. Ky i ka thënë lajmëroje rastin në Polici”.

Ai ka folur edhe për lidhjen e dashurisë ndërmjet Triumfit dhe Adelinës.

“Lidhjen e ka pas Triumfi me të. Ama unë nuk ju kam përzi në lidhje të dashurisë. Me të thënë të drejtën qejf nuk kam pas, por nuk i kam thënë kurrë Triumfit”.

“Me këto këngëtaret e estradave tona të zezat bahen, hiç qejf nuk kam pasur”.

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net

Momenti kur sulmuesit serbë ikin maleve nga autoritetet e Kosovës

Disidenti.net
Disidenti

Babai i Triumf Rizës për Adelina Ismailin: Qejf s’kam pas për lidhjen, se me këngëtare tona t’zezat bahen