Disidenti
Lajme

“Autobani në Berlin u bollkua nga eskortat shtetërore që e përcjellën Kurtin”/ Pozhari publikon mesazhin e mërgimtarit nga Gjermania

Analisti politik, Xhevdet Pozhari në një postim në rrjetin social Facebook ka marrë një mesazh nga një shqiptar që jeton në Gjermani.

Ai i shkruajti Pozharit se autobani në Berlin i bllokuar nga eskorta shtetërore që e ka përcjellë kryeministrin Albin Kurti.

Gjithashtu, ai bëri të ditur se Kurti nuk udhëtoi me me “business class” apo “first class”, por në ulëset bashkë me popullin e tij.

Postimi i plotë

Krejt autobani në Berlin i bllokuar nga eskorta shtetërore që e ka përcjellë kryeministrin Albin Kurti i cili nuk udhëton me “business class” apo “first class”, por në ulëset bashkë me popullin e tij.

Këta tjerët po ta kishin pushtetin e tij, kishin lyp edhe aeroplanë me jakuzi.

Ishalla po ju ndalet zemra prej smirës.

Image

Ky është 19-vjeçari që u godit për vdekje në Prishtinë, po shpërndante porositë me motoçikletë

Disidenti.net

“A u kënaqet?”, momenti kur Nuredin Lushtaku dërgohet në paraburgim

Disidenti.net

30 ditë paraburgim për Nuredin Lushtakun dhe të tjerët

Disidenti.net
Disidenti

“Autobani në Berlin u bollkua nga eskortat shtetërore që e përcjellën Kurtin”/ Pozhari publikon mesazhin e mërgimtarit nga Gjermania