Disidenti
Lajme

“Arton bre vlla ma këpute shpirtin e ma theve zemren”, postimi prekës i shokut të ngushtë të gazetarit Arton Turkaj

0Shares

Ka ndërruar jetë Arton Turkaj, personazh i njohur i rrjeteve sociale si dhe botës së gazetarisë.

Lajmin e kanë bërë të ditur shokë e kolegë të tij.

Shoku i tij i ngushtë Arbër Rama e ka kujtuar atë me një shkrim prekës

Postimi i plotë:

I arrestuar për kanosje ndaj kryeministrit Kurti, rapsodi i njohur publikon këngë në përkrahje të Faton Hajrizit

Disidenti.net

Arrestohet kreu shqiptar i grupit kriminal “Dreshaj” në Mal të Zi

Disidenti.net

“S’mundesh në çdo përgjigje ta mashtrosh opinionin”/ Hoti akuzon Muratin se po mashtron qytetarët me shifra

Disidenti.net