Disidenti
Showbizi

Arta Nitaj tregon trupin perfekt në veshje të ngushtë sportive

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj nuk e ka ndërmend të ndalet në karrierën e saj si modele

Bukuroshja kosovare është shfaqur sot me një palë veshje sportive ku i thekson format e saj, teksa ka pozuar për një firmë të njohur ndërkombëtare.

Modelja dhe aktorja edhe në këto foto shfaq format e saj fenomenale teksa bën foto joshëse para aparatit.

Arta kohëve të fundit më shumë i është përkushtuar modelimit, por nuk mungojnë edhe udhëtimet e saj luksoze. I fundit ishte në ishullin e bukur të Zanzibarit në Tanzani.

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

Arta Nitaj tregon trupin perfekt në veshje të ngushtë sportive