Disidenti
Showbizi

Arta Nitaj shfaqet joshëse në pozat e fundit me bikini

0Shares

Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, Nitaj ka publikuar disa poza të reja në Instagram, ku është shfaqur mjaft atraktive me një fund të argjentë dhe bikini të të njëjtit material në pjesën e sipërme.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Nitaj u kujdes që të vinte në pah linjat e saj të tonifikuara dhe tatuazhet e shumta që ka përgjatë trupit.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

Arta Nitaj shfaqet joshëse në pozat e fundit me bikini