Disidenti
Showbizi

Arta Elezaj shfaqet në poza të ‘nxehta’ në bikini

0Shares

Artaj Elezaj prej ditësh ka nisur pushimet në një tjetër destinacion përrallor.

Bukuroshja nga Klina ka zgjedhur Caprin në Itali, për të shijuar disa ditë pushimesh, ndërsa nuk i ka lënë anash postimet e shumta.

Krahas pamjeve të vendit ku po qëndron, Arta ka ngacmuar ndjekësit e saj edhe me imazhe dhe video provokuese.

Arta Elezaj/Instagram

As këtë herë nuk ishte ndryshe, pasi modelja solli të tjera postime ku në fokus ishin linjat e saj joshëse të trupit.

Arta ka pozuar para pasqyrës e veshur në bikini me ngjyrë të verdhë, ndërsa format e saj të tonifikuara nuk e lënë askënd indiferent.

Arta Elezaj/Instagram

Ajo dukej në super formë, teksa bënte poza atraktive, të cilat i ndau me mbi 244 mijë ndjekësit e saj në Instagram.

Elezaj përndryshe, hera e fundit që u bë pjesë e një projekti televiziv është ajo me një rol në seriali “Sha je be tu folën”.

Arta Elezaj/Instagram

 

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Arta Elezaj shfaqet në poza të ‘nxehta’ në bikini