Disidenti
Showbizi

Arrestohet reperi Don Xhoni

Policia e Kosovës ka arrestuar reperin Don Xhonin, gjatë ditës së sotme në kryeqytet.

Lajmin e kanë konfirmuar nga policia e Kosovës për gazetën.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:15. Policia i ka konfiskuar një revole të tipit Zastava, kalibër 7.65 mm, si dhe gjashtë copë fishek, kalibër 7.65 mm”, ka thënë Agron Borovci.

 

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

Arrestohet reperi Don Xhoni