Disidenti
Lajme

Arrestohet pasi ia ofroi policit 50 euro për ta lejuar gruan e tij ta kalojë kufirin

0Shares

Një shtetas i huaj është arrestuar pasi u mundua që në pikën kufitare në Kulla t’i japë ryshfet një zyrtari policor.

Në raportin policor thuhet se i dyshuari i kishte ofruar 50 euro zyrtarit policor për t’i mundësuar bashkëshortes së tij kalimin e kufirit me pasaportë jo valide.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Klankosova.tv

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’

Disidenti.net

Miratimi i rezolutës për Srebrenicën, këto janë vendet që votuan pro dhe kundër

Disidenti.net

Cirku i Vuçiqit në OKB, mbante flamurin serb dhe më pas sulmoi Gjermaninë

Disidenti.net