Disidenti
Lajme

Arrestohen katër persona në Klinë, u rrahën për një kontest pronësor

Dje rreth orës 16:50 në fshatin Gjurxhevik të madh të Klinës janë arrestuar katër burra, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas njoftimit të Policisë, katër të dyshuarit janë rrahur mes vete për shkak të një kontesti pronësor.

Si pasojë e rrahjes, njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Sot kaloi stuhia nëpër Kosovë, prej të premtes temperaturat do bien për më shumë se 10 gradë

Disidenti.net

Numri i turistëve serbë në Shqipëri është rritur për 110 për qind

Disidenti.net

Lajçi me deklaratë të fortë pas sulmit të Lushtakut, e krahason me Ramën – ia përmend edhe varrimin e presidentit Rugova!

Disidenti.net
Disidenti

Arrestohen katër persona në Klinë, u rrahën për një kontest pronësor