Disidenti
Showbizi

Arbenita me këtë veshje provokuese do t’i ‘shkrijë’ Sheikët rrugëve te Dubait

Reperi nga Gjilani, Fero është një nga këngëtarët më të njohur.

Fero së bashku me bashkëshorten e tij, Arbenitën, në shumë aspekte marrin vëmendje me pozat e shumta që publikojnë.

Dyshja shumë herë kalojnë në lajm, duke pozuar në mënyra të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Fero dhe Arbenita se fundmi po qëndrojnë për vizitë në Dubai.

Nga atje, Arbenita ka sjell një imazh ku shfaqet super provokuese.

E veshur me fustan të shkurt e provokues, Arbenita do t’i shkrijë Sheikët me këtë veshje. /ORAinfo/

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Arbenita me këtë veshje provokuese do t’i ‘shkrijë’ Sheikët rrugëve te Dubait