Disidenti
Lajme

Arbana Xharra: Pas Rugoves president më të denjë se Vjosa nuk ka pasur Kosova, ndërsa Albini ta luftoj korrupsionin e mos të na ofroj me Turqinë

0Shares

Ditë më parë ka qarkulluar një lajm se kinse gazetarja Arbana Xharra ka deklaruar se Albin Kurti është tradhtari më i madh i Kosovës bashkë me Vjosa Osmanin.

Këtë lajm e ka demantuar Xharra duke thënë se këto janë vetëm propaganda nga individ e grupe të caktuara.

Ajo tha disa fjalë të mëdha për Kurtin dhe Osmanin.

Përndryshe nëse doni me ditë, mendimin tim për Vjosen dhe Albinin, une jam e bindun që president më të denjë pas Ibrahim Rugovës se Vjosa Osmanin, Kosova nuk ka pasur. Kurse Albinit kapuqin ja heki për gadishmërinë e tij me luftu korrupsionin duke uruar që të mos na afrojë me Turqinë!”, shkroi Xharra në Facebook.

Postimi i plotë

Propagandat e juaja kane me mashtru individ e grupe te caktume, por mua ma s’keni cka me me ba. Urrejtja qe po provoni me nxit ndaj meje, asnje ndikim ne jeten time dhe ne mua personalisht nuk me shkakton. Vazhdoni hic mos ja ndani. Perndryshe nese doni me dite, mendimin tim per Vjosen dhe Albinin, une jam e bindun qe president me te denje pas Ibrahim Rugoves se Vjosa Osmanin Kosova nuk ka pasur. Kurse Albinit kapuqin ja heki per gadishmerine e tij me luftu korrupsionin duke uruar qe te mos na afroje me Turqine!

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Arbana Xharra: Pas Rugoves president më të denjë se Vjosa nuk ka pasur Kosova, ndërsa Albini ta luftoj korrupsionin e mos të na ofroj me Turqinë