Disidenti
Showbizi

Antonela Berisha e veshur me çarqafin e sheikut, zbulohet e vërteta

Ish- banorja e “Big Brother Albania”, aktualisht ndodhet për një vizitë në Dubai.

E nga një vend i tillë nuk kishin se si të mungonin pozat e ndryshme prov okative, shkruan Raporto24.

E veshur me të bardha, Antonela ka zbuluar një sekret të vogël.

“Veshur çarqafin e Sheiukut”, ka shkruar mes tjerash ajo.

Se çfarë ka dashur të na zbulojë përmes këtij mesazhi Antonela, shpresojmë të na e thotë vet./Raporto24/

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Antonela Berisha e veshur me çarqafin e sheikut, zbulohet e vërteta