Disidenti
Showbizi

Andi merr vendimin e jetës, i jep lamtumirën Kosovës!

0Shares

Ish-banori i Big Brother VIP Kosova, Andi, ka marrë një vendim të rëndësishëm për jetën e tij.

Ai do të shkruajë një faqe të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku ka kaluar një pjesë të jetës së tij.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku shfaq pasaportën dhe i jep lamtumirën Kosovës.

‘Mirupafshim Kosovë. Koha për kapitullin e ri të jetës. NYC pritëm’, është shprehur Andi.

Vendimi vjen pasi mbylli aventurën në shtëpinë më të famshme në vend nga ku doli i lidhur me modelen Gresë Hoti, raport ky që nuk mbijetoi më shumë se disa muaj jashtë.

Bëhet viral videoja/ Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, i ngec këmba në balonin gjigant

Disidenti.net

‘Ku e ke burrin, s’po t’shohum kurrë me të’. Kështu përgjigjet Blerina Rugova

Disidenti.net

Më e dashuruar se kurrë, Rita Ora e cilëson bashkëshortin si ‘Zoti i seksit’

Disidenti.net
Disidenti

Andi merr vendimin e jetës, i jep lamtumirën Kosovës!