Disidenti
Lajme

Ambasadori amerikan: Kosova ka liderë të fortë, po bëjnë zgjedhjet e duhura për vendin

0Shares

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier në Javën e Gruas tha se, Kosova udhëhiqet nga lider të cilët po bëjnë zgjedhjet e duhura për të mbrojtur popullin dhe interesat e Kosovës.

Tutje ai u shpreh se askush nuk duhet ta vë në pikëpyetje apo të ketë dyshim për përkushtimin e Amerikës ndaj Kosovës.

“Le të mos e vë askush në pikëpyetje apo të ketë dyshim për përkushtimin tonë ndaj Kosovës, e cila është një shtet sovran dhe i pavarur, me liderë të fortë që janë përgjegjës për qeverisjen e shtetit dhe të cilët po bëjnë zgjedhjet e duhura për të mbrojtur popullin dhe interesat e Kosovës”, tha ai.

Eksperti i kriminalistikës: Të analizohet karakteri i burrit të Liridonës se a kishte borxhe apo lunate bixhoz

Disidenti.net

“Naimi ish ulë në Swiss Diamond hante e pinte”, vëllai i Liridonës rrëfen çka i tha dhëndri për natën kritike

Disidenti.net

“Mamin e harruam në veturë”/ Vëllai i Liridonës tregon për takimin me fëmijët e motrës pas ngjarjes tragjike

Disidenti.net
Disidenti

Ambasadori amerikan: Kosova ka liderë të fortë, po bëjnë zgjedhjet e duhura për vendin