Disidenti
Lajme

Albulena Haxhiu publikon foto në borë: Bardhësi në prag të pranverës

0Shares

Albulena Haxhiu, siç kanë raportuar mediet është në pritje të bëhet sërish nënë.


Përveç kësaj, ajo është në pritje të rikthehet sërish në pozitën e ministres së Drejtësisë, pasi emri i saj shihet më i mundshmi për këtë pozitë.

Se ditë të mira po vijnë për të, e ka thënë edhe vet Albulena Haxhiu e cila ka publikuar një foto në rrugë ku shijon dhe borën.

“Bardhësi në prag të pranverës”, ka shkruar Haxhiu, përmes një statusi në Facebook.

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’

Disidenti.net

Miratimi i rezolutës për Srebrenicën, këto janë vendet që votuan pro dhe kundër

Disidenti.net

Cirku i Vuçiqit në OKB, mbante flamurin serb dhe më pas sulmoi Gjermaninë

Disidenti.net