Disidenti
Lajme

Albulena Haxhiu publikon foto në borë: Bardhësi në prag të pranverës

Albulena Haxhiu, siç kanë raportuar mediet është në pritje të bëhet sërish nënë.


Përveç kësaj, ajo është në pritje të rikthehet sërish në pozitën e ministres së Drejtësisë, pasi emri i saj shihet më i mundshmi për këtë pozitë.

Se ditë të mira po vijnë për të, e ka thënë edhe vet Albulena Haxhiu e cila ka publikuar një foto në rrugë ku shijon dhe borën.

“Bardhësi në prag të pranverës”, ka shkruar Haxhiu, përmes një statusi në Facebook.

“As sot as mas zgjedhjeve”, AAK-ja me vijë të kuqe për LVV-në

Disidenti.net

Hajnat në Gjakovë vjedhin pajisjet e makinave për shtrimin e asfaltit të kompanisë “Benita”, dëmi rreth 15 mijë euro

Disidenti.net

Kraki “shpërthen” ndaj Escobar e Lajçakut: S’janë Amerika e Evropa, Kosova nuk është as Sudan, e as Libi që me i vendos sanksione

Disidenti.net
Disidenti

Albulena Haxhiu publikon foto në borë: Bardhësi në prag të pranverës