Disidenti
Lajme

Akuza e rëndë e Shemit: Yll Demaj i mashtroi dasmorët

0Shares

Këngëtari, Shemsi Krasniqi, ka akuzuar rëndë Yll Demajn se i ka mashtruar dasmorët, në dasmën ku kishte pasur të performonte.

Shemi gjatë një intervsiste u shpreh se Yll Demaj bashkë me artistët e tjerë si Meda, Sinani, Labi, Xeni, munden vetëm me e kry punën e vet, por jo të bëjnë show si ai.

Tutje ai tha se gjatë një dasme ku kishte pasur të këndonte edhe Yll Demaj, dasmorët i kishin thënë se i ai ka mashtruar.

“Noizy kurre live nuk ka kendu, ti lype 10 mijë euro. Une kendoj live, kur shkoj neper dasma. Pardje kam qene ne nje dasme edhe ka qene Yll Demaj, pata qef me taku ate djal te ri, ai mu me respekton se eshte i ri, kur shkova ishin mrrolav dasmoret, thash a del Ylli, me thane jo valla Shem na ka mashtru, edhe pse tete muj para jemi marre vesh. Pastaj paten kendu Ryva Kajtazi edhe nje djal aty Ledi, ata kane kendu po ska pas show. Nuk du me i nenqmu po prap se prap nuk eshte, kengetari aty une 1 ore kam nejt ne kame. Thash thirre Yll Demaj, edhe le ti mer me veti edhe Sinanin edhe Meden edhe Labin, edhe Xenin, ata vetem ta kryjn punen, po show ka bo Shemi”, u shpreh Shemi në një intervistë në RTV Dukagjini.

 

Radojiçiq e fshin “Viberin” pasi gjurmohet nga mediat, dyshohet se është i plagosur rëndë

Disidenti.net

Rrëfim nga Veriu – serbi që ka prindërit në Banjskë: Policia u solli ilaçe, ushqim dhe pije

Disidenti.net

“150 eksplozivë dinamit dhe 235 karikatorë për kallashnikov”, Policia publikon listën e armatimit të konfiskuar në veri

Disidenti.net
Disidenti

Akuza e rëndë e Shemit: Yll Demaj i mashtroi dasmorët