Disidenti
Lajme

Aksident i rëndë në Obiliq: Veturat përplasen në kafenenë e një pompe të derivateve

0Shares

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Obiliq (Shkabaj).

Gazeta Nacionale ka siguruar disa fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet se dy vetura janë futur në pompën e derivateve që gjendet skaj rrugës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar, megjithatë nga fotografitë shihet se dëmet janë të shumta.

Nacionale është duke pritur një përgjigje nga Policia e Kosovës.

No description available.
No description available.
No description available.

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’

Disidenti.net

Miratimi i rezolutës për Srebrenicën, këto janë vendet që votuan pro dhe kundër

Disidenti.net

Cirku i Vuçiqit në OKB, mbante flamurin serb dhe më pas sulmoi Gjermaninë

Disidenti.net