Disidenti
Lajme

Aksident i rëndë në Klinë, një veturë përfundon jashtë rrugës

Një aksident i rëndë trafiku raportohet të ketë ndodhur në orët e vona të ditës së sotme në Klinë.

Sipas disa pamjeve, bëhet fjalë për një aksident mes një veture dhe një kombi, me këtë të fundit që ka përfunduar jashtë rrugës.

Në vend ngjarje ka dalë Policia dhe autoambulanca.

Ende nuk dihet nëse ka ndonjë të lënduar, përpos dëmeve materiale.

Patundshmëria “prek qiellin”, banesat në Prishtinë arrijnë 1000 deri në 2.500 euro/m2

Disidenti.net

Mblidhet Bordi i ZRrE-së, sot pritet shtrenjtimi i rrymës elektrike

Disidenti.net

“Serbia e ka humbur Kosovën”, Gjukanoviç: Po ndjek politikën e Putinit që kërkon të rikthejë sovjetizmin

Disidenti.net
Disidenti

Aksident i rëndë në Klinë, një veturë përfundon jashtë rrugës