Disidenti
Lajme

Aksident i rëndë në Istog, të përfshira dy vetura dhe një traktor

0Shares

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutave në Dobrushë të Istogut.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se, të përfshira në këtë aksident kanë qenë dy vetura dhe një traktor. Ku traktori është ndarë në mes.

Si pasojë e aksidentit gjashtë persona janë lënduar dhe dërguar menjëherë në Spitalin e Pejës.

Njesitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes.

IndeksOnline ju sjell pamje:

 

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

Aksident i rëndë në Istog, të përfshira dy vetura dhe një traktor