Disidenti
Lajme

Aksident i rëndë në Istog, të përfshira dy vetura dhe një traktor

0Shares

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutave në Dobrushë të Istogut.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se, të përfshira në këtë aksident kanë qenë dy vetura dhe një traktor. Ku traktori është ndarë në mes.

Si pasojë e aksidentit gjashtë persona janë lënduar dhe dërguar menjëherë në Spitalin e Pejës.

Njesitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes.

IndeksOnline ju sjell pamje:

 

Nesër parashikohet mot shumë i nxehtë, temperaturat maksimale deri në 37°C

Disidenti.net

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

Disidenti.net

Operacionet estetike biznes milionash për klinikat private në Kosovë, deri në 2 mijë € çmimi për ‘hundë të re’

Disidenti.net