Disidenti
Lajme

“Ai që ma fyen Allahun edhe Pejgamberin nuk do të kalojë mirë me mua”, paralajmëron Fero

0Shares

Sezoni i ri i emisionit Kojshia Show nisë sonte, ku mysafiri i parë për këtë sezon është Fero, ish-këngëtari më i përfolur në mediat rozë për shkak të vendimit të tij për t’u larguar nga muzika dhe për t’iu përkushtuar fesë islame.

Në këtë emision, ai ka treguar si ka ndodhur ky ndryshim tek ai, pas të cilit thotë se nuk është ndjerë asnjëherë më i lumtur.

Në këtë emision, Fero ka thënë se nëse e fyen apo e thotë ndokush ndonjë fjalë atij personalisht, me të kalon mirë, por vazhdon ai, me ia fy ndokush “Allahun dhe Pejgamberin”, nuk kalon mirë me të.

Deklaratën e plotë të tij e gjeni në videon më poshtë:

 

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

“Ai që ma fyen Allahun edhe Pejgamberin nuk do të kalojë mirë me mua”, paralajmëron Fero