Disidenti
Showbizi

Afrona Dika në lidhje të re dashurie?

Modelja Afrona Dika u komentua për ndarjen nga ish-bashkëshorti i saj, Blero.

Dyshja para pak kohe i dhanë fund lidhjes së tyre, shkak thuhej se kishte qenë distanca.

Ndonëse në rrjet po përflitet për një lidhje të re të Bleros, dyshime të tilla kanë filluar edhe për modelen.

Postimi i fundit i Afronës ngriti dyshimet për një lidhje të re të saj.

Ajo sonte në “InstaStory” publikoi një foto nga një dark ku shihet dora e një mashkulli.

“Urime ditëlindjen J”, shkroi ajo sipër fotos.

Shiko foton:

Shota Baraliu: Me Ronaldon e vjetër kam parë ëndërr duke u martuar me të

Disidenti.net

Mihrija merr guximin, shfaqet pa riçipeta në këtë fustan të ngushtë!

Disidenti.net

Publikimi i mesazhit të Neymarit, shkaktoi ‘krisje’ në raportet e Feros dhe Arbenitës

Disidenti.net
Disidenti

Afrona Dika në lidhje të re dashurie?