Disidenti
Lajme

“A po don marrëveshje a Njësi Speciale!?”/ Gjinovci ia bën me dije këtë gjë Vuçiqit

Rron Gjinovci ka ironizuar me deklaratën e presidentit serb, Aleksandër Vuçiq: “Ditë e vështirë për serbët dhe Serbinë”.

Ai në një postim në Facebook ia bëri me dije Vuçiqit që tash udhëheqësi I Kosovës të pyet a je për marrëveshje apo për Njësi Speciale.

“Tash pala kosovare t’vet a po don marrëveshje a po don njësi speciale? Zor e ki për besë”, u shpreh Gjinovci.

Postimi i plotë

Po ta besoj valla. Se je mësu ti me t’nejt gatitu si nxansa “razumes srpski ti? Pa… razumem”. S’ka mo ashtu, tash pala kosovare t’vet a po don marrëveshje a po don njësi speciale? Zor e ki për besë

Milaim Zeka: Femrat e Kosovës janë të bukura, por 50% e e tyre, e kanë zërin si të meshkujve!

Disidenti.net

‘Gruaja e harruar’ e protestës së 1 tetorit: I dhamë fund heshtjes, Albin Kurti ishte aktivist i shquar

Disidenti.net

Vajzat nga Peja që u gjetën s’pranuan të kthehen në shtëpi – Flet babai i njërës prej tyre

Disidenti.net
Disidenti

“A po don marrëveshje a Njësi Speciale!?”/ Gjinovci ia bën me dije këtë gjë Vuçiqit