Disidenti
Showbizi

A ndryshohen biletat e kthimit në prapaskenë? Banori nxjerr zbuluar sekretet, ja veprimi i papritur…

Një video ku banorët e “BBVA” kanë diskutuar biletat e kthimit është bërë virale në rrjet. Gjatë një diskutimi Kristi dhe Nita thonë se çdo banor ndaj i hap biletat e kthimit në studio para të gjithëve.

Një video ku banorët e “BBVA” kanë diskutuar biletat e kthimit është bërë virale në rrjet. Gjatë një diskutimi Kristi dhe Nita thonë se çdo banor ndaj i hap biletat e kthimit në studio para të gjithëve.

Shumë kanë qenë dhe komentet në lidhje me biletat dhe bisedën e Kristit dhe Nitës, ku disa shprehen se nuk kishte lidhje me ndryshimin në prapaskenë dhe disa besojnë se gjithçka e ka në dorë produksioni, madje dhe biletat e kthimit.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

A ndryshohen biletat e kthimit në prapaskenë? Banori nxjerr zbuluar sekretet, ja veprimi i papritur…