Disidenti
Lajme

“A është vështirë me qenë nënë dhe ministre?”, kjo është përgjigja epike e Albulena Haxhiut

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, gjatë ditës së sotme ka biseduar me ndjekësit e saj.

Përmes pyetësorit pyetje-përgjigje në Instagram, i ka lenë të lirë ta pyesin çfarë të duan.

Në pyetjen se a është e vështirë të jesh nënë dhe ministrie, ajo u shpreh se ka situata kur është e vështirë t’i menaxhosh punën dhe familjen, por me vullnet arrihet çdo gjë.

Është përgjegjësi e madhe ta drejtosh një oo të ndjeshëm siç është Ministria e Drejtësisë prandaj sigurisht që ka situata kur është i vështirë menaxhimi i punës dhe familjes.

Megjithatë kur ke vullnet nuk ka sfidë e vështirësi që nuk tejkalohet.

Unë po ashtu kam pasur ndihmën e familjes për kujdesin ndaj fëmijëve dhe një ekip të mrekullueshëm në punë që më ndihmon për jetësimin e zotimeve tona”, shkroi ajo teksa ka publikuar dy imazhe me fëmijët e saj./Indeksonline/

Molliqaj: Hysen Durmishi vodhi paratë e partisë, ia mundesuam me i kthy kapak-kapak

Disidenti.net

Hovenier: Të mos flenë të qetë, njerëzit në Kosovë e rajon që janë të përfshirë në korrupsion

Disidenti.net

Vuçiq: Dua të tregoj të vërtetën për gjithçka që po ndodh/ Kosova me Perëndimin duan të bindin Serbinë se…

Disidenti.net
Disidenti

“A është vështirë me qenë nënë dhe ministre?”, kjo është përgjigja epike e Albulena Haxhiut