Disidenti
Showbizi

+16/ “Çartet” Fjolla Morina, skena të nxehta në klipin e ri

Minuta më parë u lansua projekti më i ri muzikor nga Fjolla Morina.

Kësaj radhe erdhi në bashkëpunim me Nushin, shkruan Indeksonline.

 

Ajo çka mori vëmendje ishte paraqitja e këngëtares si dhe skenat e nxehta që di t’i bëj vetëm ajo.

“SUPPA DUPPA” quhet projekti i cili më shumë qenka për sy sesa për vesh./Indeksonline/

Çmimi i “çmendur” që kërkoi Loredana për të qenë në “Alba Festival”

Disidenti.net

Zogu pushon në të pasmet e Era Istrefit (FOTO)

Disidenti.net

Gold Ag: Ka dashtë Zoti që unë me fenë islame, me ra në shina të jetës

Disidenti.net
Disidenti

+16/ “Çartet” Fjolla Morina, skena të nxehta në klipin e ri