Disidenti
Showbizi

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova

Modelja Xhylije (Xhuli) Nura dhe influencuesi i rrjeteve sociale, Atdhe Xharavina, janë dy prej banorëve më të përfolur të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Pasditen e së martës ata kanë vendosur ta kalojnë bashkë pranë e pranë njëri-tjetrit me banorët e tjerë në dhomën e gjumit.

 

Dyshja të cilët tash e sa kohë kanë krijuar një lidhje, nuk hezitojnë që t’ia shprehin njëri-tjetrit dashurinë në çdo cep të shtëpisë.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

E teksa kanë qëndruar së bashku në shtrat, Xhuli nuk ka denjuar që t’ia shprehë dashurinë Atdheut, duke e puthur në shpinë.

Foto: Big Brother VIP Kosova/YouTube

Ajo e inkurajonte të dashurin e saj që të flinte dhe t’i shmangej debatit që kishte me banorët e tjerë për një ndërhyrje paraprake që kishte bërë gjatë një debati.

Atdhe dhe Xhuli përndryshe janë komentuar shumë për raportin e tyre në BBVK. /Telegrafi/

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

Xhuli e puthë në shpinë Atdheun në Big Brother VIP Kosova