Disidenti
Lajme

Vuçiq kërcënon për luftë, gris Marrëveshjen e Uashingtonit: Do nisim ç’njohjet e Kosovës

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka ndërmarrë një lëvizje agresive pas qëndrimit të qartë të kryeministrit të Kosovës Albin Kurti për dialogun me Serbinë.

Qeriqi përlotet nga statusi i Muratit: Ende vuaj nga dhimtë e plagëve, kur ky flinte, unë isha në Pashtrik

Disidenti.net

Osmani: Lajçak s’është president i Kosovës – S’ka Asociacion, OJQ mund të ketë

Disidenti.net

Shkëlzen Gashi e imiton dhe ia përmend shampanjën Çollakut: Keni vjedhë sa keni mujtë

Disidenti.net
Disidenti

Vuçiq kërcënon për luftë, gris Marrëveshjen e Uashingtonit: Do nisim ç’njohjet e Kosovës