Disidenti
Lajme

Vetura futet në një market në Pejë, ishte në ndjekje nga policia

Një aksident ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Pejë.

Në lagjen ‘Dardania’ në Pejë një veturë e tipit Audi është futur në market, përkatësisht në ‘Express store’, duke shkaktuar dëme materiale, ndërsa nuk ka verifikim për të lënduar, raporton njëshi.

Policia e Pejës nuk është deklaruar ende për rastin.

Sipas dëshmitarëve në momentin e aksidentit. vetura ishte në ndjeke nga një patrullë e Policisë.

Qeriqi përlotet nga statusi i Muratit: Ende vuaj nga dhimtë e plagëve, kur ky flinte, unë isha në Pashtrik

Disidenti.net

Osmani: Lajçak s’është president i Kosovës – S’ka Asociacion, OJQ mund të ketë

Disidenti.net

Shkëlzen Gashi e imiton dhe ia përmend shampanjën Çollakut: Keni vjedhë sa keni mujtë

Disidenti.net
Disidenti

Vetura futet në një market në Pejë, ishte në ndjekje nga policia