Disidenti
Showbizi

“Ushtria” e Xhulit i del në mbrojtje banores pas debatit me Vedatin: Mos e qaj kokën për ofendimet e ‘Komandant prraçkës’

Një debat i ashpër është duke u zhvilluar në shtëpinë më të madhe në vend, Big Brother Vip Kosova, ndërmjet dy lojtarëve më të fortë, Xhuliana Nurës dhe Vedat Bajramit.

Ky i fundit, gjatë një debati, e quajtu Xhulin si “komandante të Dubait”. Veprimi i Vedatit ka nxitur reagime nga shoqëria e Xhulit.

“Juliana, fshiji lotët. Ti i ke përballu gjithë ato sulme dhe ofendime nga më të ndryshmet që kur ke hy në Big Brother Vip Kosova. Mos e qaj kokën për ofendimet e këtij ‘Komandant prraçkës’ (Vedatit) Ti dhe familja jote fal Zotit qëndroni mirë ekonomikisht dhe këtë e din një Drenicë që e njohin familjen Nura. Xhuli, ti je komandant i femrave të forta dhe këtë e ke argumentu tash e dy muaj e gjysmë”, thuhet në reagimin e tyre.

image 13
image 14
image 15

Homazhe në shtëpinë e BBV për rojen, Deamishel bën gafën e rëndë: I urojmë…

Disidenti.net

Futbollisti shqiptar 10 mijë euro për Luizin e Big Brother?

Disidenti.net

“Dhuroja 1 mijë euro familjes së Palit”, Olta kërkon të vërë në vështirësi Luzin, përgjigja e la pa fjalë

Disidenti.net
Disidenti

“Ushtria” e Xhulit i del në mbrojtje banores pas debatit me Vedatin: Mos e qaj kokën për ofendimet e ‘Komandant prraçkës’