Disidenti
Showbizi

U raportua se është në paraburgim, Valdrin Sahiti hyn ‘live’ në Instagram

Ka dy ditë që është duke u raportuar se disenjatori i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti u arrestua në Turqi për posedim të paautorizuar të narkotikëve.

Këtë lajm e ka demantuar edhe avokati i tij Besnik Berisha, i cili dje tha për Gazetën Insajderi se nuk është e vërtetë që stilisti Valdrin Sahiti është arrestuar.

Por, që reagimi i fundit ka ardhur nga vetë llogaria e Valdrinit në Instagram duke hyrë live nga Dubai, kështu edhe duke e konfirmuar hapur se nuk gjendet në paraburgim./Insajderi.

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

U raportua se është në paraburgim, Valdrin Sahiti hyn ‘live’ në Instagram