Disidenti
Lajme

Tërmet i shkallës 4.6 në Shqipëri

0Shares

Lëkundje të forta të tërmetit janë ndjerë në disa qytete të Shqipërisë.

Bëhet e ditur se tërmeti ishte i shkallës 4.6 të Rihetrit me thellësi 10 kilometër, ndërsa epiqendra ishte në Dushk të qyteti të Lushnjës, shkruan Topchannel, transmeton Klankosova.tv.

Dridhjet e tokës janë ndjerë në disa qytete të Shqipërisë, përfshirë Tiranën, Durrësin, Lushnjën, Elbasanin e Vlorën.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net