Disidenti
Showbizi

Stresi qenka nip i Istogut dhe këtë nuk e paskemi ditur

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, pas tensioneve në veri është shprehur i gatshëm që në rast se do të ndodh luftë mes Kosovës dhe Serbisë, do të luftojë për Kosovën.

Pas kësaj deklarate ka pasur reagime të shumta nga ndjekësit, të cilët nuk e besonin që ai do të bëj një veprim të tillë, shkruan Indeksonline.

Por, qenka një “sekret” që e lidh Stresin me Kosovën.

Me një koment të bërë në “Facebook” Stresi për herë të parë ka zbuluar se nëna e tij është me prejardhje nga Kosova, gjegjësisht nga komuna e Istogut.

Ai shtoi se vjen nga një familje luftëtaresh me breza dhe se nëse ndodh luftë në Kosovë, emri i tij do të jetë i pari në listë.

Shoh shume komente lloj lloj njerzish, disa nuk e din qe nena ime e shtrenjt eshte prej istogu e dajt aty i kom, un vi prej familje luftetaresh me breza, Ishalla ska luft por emri im do jet i pari ne liste per kosoven tone”, shkroi ai./Indeksonline/

 

No description available.

Liberta, cilit ish-dashnor i tha: Gjeje dike tjetër se me ty s’ mund të jem më …

Disidenti.net

Robert Berisha dhe Laureta Maqedonci nisin pushimet në Meksikë

Disidenti.net

Aktori i famshëm rrëfen për sëmundjen e rrallë, nga e cila nuk mund të shihte, të dëgjonte e as të ecte

Disidenti.net
Disidenti

Stresi qenka nip i Istogut dhe këtë nuk e paskemi ditur