Disidenti
Lajme

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’

0Shares

Analisti Nexhmedin Spahiu, thotë se ishte në Beograd për një konferencë shkencore dhe rrëfen se i ndodhi diçka me punën e dinarit andej.

Ja çka thotë Spahiu për Klan Kosovën:

“Vetë fakti që gjen armë, konfiskon madje edhe para, kjo tregon që e ka marrë kontrollin Policia e Kosovës. Isha në Beograd për një konferencë shkencore, për 50 vjetorin e Kushtetutës së vitit 1974. Duke u kthyer në autobus, me ato honorarin që kisha marrë, dojsha me i shpenzu dinarët, me ble biletën e autobusit, më njohu kondukteri i autobusit, tha jo nuk guxoj me ti marrë se i kallxon Albin Kurtit”, thotë Spahiu.

Thash, pse a Albin Kurti ka mbërri deri në Beograd? – thotë tutje Spahiu.

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

Disidenti.net

Operacionet estetike biznes milionash për klinikat private në Kosovë, deri në 2 mijë € çmimi për ‘hundë të re’

Disidenti.net

I vdiq babai në Qabe, flet djali i tij: Nuk mundem me varros në vendlindje, vdekje të tillë pak kush përjeton

Disidenti.net