Disidenti
Showbizi

Shumë më e re se këngëtari, e dashura e Robert Berishës ju lë ‘pa fjalë’

0Shares

Këngëtari i njohur, Robert Berisha, rreth dy javë më parë festoi ditëlindjen e 46-të.

Me këtë rast ai mori një urim special nga e dashura e tij, Ana Skrel, përmes një postimi të ndarë në InstaStory.

“Urime ditëlindjen për mashkullin që ma vodhi zemrën”, thuhet në postim.

Ana duket se me prejardhje është nga Shqipëria dhe se me prezantuesin nga Kosova janë bashkë prej muajsh.Ndonëse nuk dihet shumë për të, ajo në rrjete sociale, gjegjësisht në Instagram numëron mbi gjashtë mijë njerëz.

Bukuroshja siç shihet ka mbushur 23 vjet në gusht dhe ka një diferencë të madhe në moshë me Robertin.

Ky i fundit nga ana tjetër nuk është deklaruar akoma rreth kësaj romance të re.

Kaderi: Pos hundës s’kam asnjë operacion, edhe pak buzët

Disidenti.net

Ganiu i reagon të dashurës së Bucit pas eliminimit: Falja sonte se i vjetër, ka gabu

Disidenti.net

Loja me Santianën nuk ndikoi, Buci shkëmben puthje të zjarrta me të dashurën pas daljes nga BBVK2

Disidenti.net