Disidenti
Lajme

“Serbët e Beogradit dhe shqipfolësit e Kosovës e rrehin një tel…! Çudi kush jemi ne…..!?”

Pas deklaratave për rrëzimin e Kurtit në vjeshtë, ka reaguar përsëri Halil Geci.

Geci ka përsëritur deklaratën e Arben Gashit, Hisen Berishës dhe Goran Rakiq për rrëzimin e qeverisë në vjeshtë.

Ky është reagimi në një status të shkurtë nga Halil Geci:

“Të gjithë një vi,shkiet e Beogradit dhe shqipfolsit e Kosovës e rrehin një tel…! Qudi kush jemi ne…..”? – shkruan ai.

MPB kërkon 50 punëtorë, nuk kërkohet diploma e fakultetit as përvoja e punës

Disidenti.net

Krasniqi: Konfliktin në veri e evitoi në momentin e fundit ky zyrtar amerikan, hera e dytë që Kurti po e rrezikon vendin

Disidenti.net

Shuhen shpresat e Serbisë për Asociacionin/ Juristi nga Belgjika ka disa pyetje që nuk do iu pëlqejnë Thaçit e Mustafës!

Disidenti.net
Disidenti

“Serbët e Beogradit dhe shqipfolësit e Kosovës e rrehin një tel…! Çudi kush jemi ne…..!?”