Disidenti
Shëndetësi

Rregulloi dhëmbët në Turqi, video e të riut bëhet virale në rrjetet sociale

0Shares

Një britanik i quajtur Scott është një nga të shumtët që vendosën të zgjidhin problemet e tyre estetike në Turqi.

Si shumë bashkatdhetarë të tij, ai vendosi të rregullojë dhëmbët në shtetin turk dhe arsyeja sigurisht është çmimi, i cili në Britani të Madhe është shumë i lartë.

Mirëpo, gjatë një daljeje, ai vuri re një problem “të vogël” me dhëmbët e rinj.

Sa herë që buzëqeshte, dhëmbët e tij të rinj shkëlqenin në errësirë.

“Më thuaj se ke qenë në Turqi pa më thënë se ke qenë në Turqi”, ka shkruar ai në një video të postuar në TikTok ku shihet duke qeshur./Telegrafi

Videon mund ta shihni këtu.

Pse nuk duhet të porosisni asnjëherë ujë me limon në lokal

Disidenti.net

Vlerat mahnitëse të dredhëzave

Disidenti.net

I keni gjithmonë duart e ftohta? Këto mund të jenë shenja të një sëmundje serioze

Disidenti.net