Disidenti
Botë

Presidenti Joe Biden uron myslimanët për muajin e Ramazanit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka uruar besimtarët myslimanë amerikanë por dhe në mbarë botën me rastin e muajit të Ramazanit.

Në një cicërimë të tij në twitter, Joe Biden shpreh përgëzimet e tij dhe në emër të Zonjës së Parë, Jill, njofton Klan Kosova.

‘’Jill dhe unë u dërgojmë përshëndetjet dhe urimet tona më të ngrohta komuniteteve myslimane në Shtetet e Bashkuara dhe në botë’’, shprehet Biden.

 

 

Falimenton Rusia/ Natën e 27 qershorit, Rusia dështoi në shlyerjen e borxhit të jashtëm për herë të parë që nga viti 1918

Disidenti.net

Erdogan kërcënon grekët: Respektoni marrëveshjen, ndryshe do ta pësoni si paraardhësit tuaj

Disidenti.net

Finlanda posedon 500 bunkerë që i rezistojnë sulmeve bërthamore – mund të strehohen qindra mijëra njerëz

Disidenti.net
Disidenti

Presidenti Joe Biden uron myslimanët për muajin e Ramazanit