Disidenti
Lajme

Pasi e kritikuan Vjosën për pamjen, aktivistja: Po me Ganën a nuk vepruat njëjtë?

0Shares

Vjosa Osmani që kur u bë presidente, por, edhe më herët, u kritikua fort për pamjen e saj, saktësisht, për peshën e saj.

Por, ka qenë aktivistja Zana Avdiu që publikut kosovar ia kujtoi edhe një tallje tjetër qëe kanë bërë, por, kësaj radhe për deputeten Ganimete Musliut, shkruan Syri Kosova.

Ajo tha se talljet e njëjta janë bërë para ca kohe dhe vazhdojnë akoma edhe me pamjen e Musliut.

“Edhe sulmet ndaj Ganimete Musliut, jane fiks te njejta sikur keto qe i behen Vjoses. Ka plot prej jush qe po ju shoh qe po reagoni tash, e para pak ditesh ne qender te talljes, e keni pas Ganen” shkroi Avdiu.

Vuçiq e quajti Beg Rizajn terrorist, reagon vëllai i ish-luftëtarit të UÇK-së: Lufta ndaj kriminelëve të tillë, është pastrim për tokën!

Disidenti.net

Politikani serb: Është e qartë tani se Oliver Ivanoviq u vra nga Serbia, aktin e kreu Radjoçiqi

Disidenti.net

Si ka funksionuar grupi terrorist serb? – Policia e Kosovës publikon disa video të reja

Disidenti.net
Disidenti

Pasi e kritikuan Vjosën për pamjen, aktivistja: Po me Ganën a nuk vepruat njëjtë?