Disidenti
Lajme

Paraskenat e zgjedhjes së presidentit: Pacolli i jep letër Kujtimit Shalës por ai ia kthen mbrapa, vazhdon diskutimin me Osmanin

0Shares

Kryetari i AKR-së, njëherësh deputeti, Behgjet Pacolli i ka dhënë një letër Kujtim Shalës së LDK-së.

Mirëpo, ky i fundit i ka kthyer mbrapa atë.

Më pas biseda vazhdon mes Vjosa Osmanit dhe Behxhet Pacollit, që vazhdojnë mbrapa salles së Kuvendit.

Ende nuk dihet se për çfarë është biseduar, por duket që Pacolli nuk ia ka premtuar fillimisht votën Vjosa Osmanit.

Seanca tashmë ka filluar, dhe janë paraqitur dy kandidatura, ajo e Vjosa Osmanit dhe Nasuf Bejtës.

Fondacioni Golden Eagle bën thirrje për krijimin e fondit për Policinë e Kosovës, ndanë 30,000 euro

Disidenti.net

Mirena: Afrim Bunjaku, që sot ra në detyrë, shteti nuk i ka garantuar as sigurim shëndetësor, as sigurim jetësor, e Qeveria ua ka hequr edhe shtesat për rrezikshmëri në punë

Disidenti.net

“Ma shpejt se t’i jepi 2-3 shuplaka”/ I riu në Prishtinë kapet me Policinë pasi e gjobitën për shkelje në trafik

Disidenti.net
Disidenti

Paraskenat e zgjedhjes së presidentit: Pacolli i jep letër Kujtimit Shalës por ai ia kthen mbrapa, vazhdon diskutimin me Osmanin