Disidenti
Lajme

Olluri për Martin Berishajn: Sa për që tutet që e shkarkojnë Albini e Vjosa, sonte hin live në Tik Tok

Gazetari Parim Olluri ka reaguar sërish rreth aferës së publikuar ku duket të jetë i përfshirë ambasadori i Kosovës në Kroaci, Martin Berishaj.

Përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, Olluri ka thënë se “për qe tutet Martin Berishaj që po e shkarkojnë Albini e Vjosa, sonte hin live në Tik Tok”.

“Per qe tutet Martin Berishaj qe e shkarkojne Albini e Vjosa, sonte qohet e hin live ne Tik Tok. Edhe komunikon me firma te Beogradit: Gjuni pare, gjuni gift’a”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë:

Per qe tutet Martin Berishaj qe e shkarkojne Albini e Vjosa, sonte qohet e hin live ne Tik Tok. Edhe komunikon me firma te Beogradit: Gjuni pare, gjuni gift’a.

Ketyne te GEN Beograd’it ju thote: Ju gjune nje luan se e keni doren e mire.

Vec po ka qejf Baca Martin me fitu pare ma shume tinez. Po i doket ma intriguese. Se jo qe tutet prej dyshes Albin-Vjose.

“Ti je mashtrues, i pa guximshëm” – Agim Veliu i kundërpërgjigjet Kurtit

Disidenti.net

Kurti për Abdixhikun e Hotin: I njoh mirë, të dy bashkë s’bëjnë sa çereku i Bislimit dhe Muratit

Disidenti.net

‘Asociacion i maleve të Sharrit, të Lumit Lepenc’, ‘A je mirë çka po flet?’ – Përplasen Kurti e Abdixhiku

Disidenti.net
Disidenti

Olluri për Martin Berishajn: Sa për që tutet që e shkarkojnë Albini e Vjosa, sonte hin live në Tik Tok