Disidenti
Showbizi

Njihuni me “Jennifer Lopez’in e Kosovës”, 55-vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

Linda Murseli është një grua e pasionuar pas palestrës (fitnesit), teksa së fundmi ka qenë e ftuar në një intervistë në emisionin “Libero” në ATV, ku ka folur rreth pasionit, familjes dhe shumë gjërave tjera.

Atë në fillim të emisionit producentja e emisionit e kishte quajtur “Jennifer Lopez i Kosovës”, tregoi moderatori Resul Sinani.

55-vjeçarja tregoi se është nënë e dy vajzave, njëra 32-vjeçare tjetra 26-vjeçare – për të cilat tha se nuk janë duke shkuar rrugës së saj për shkak të punës dhe profesioni, por që një do të shkojnë.

“Molla bie nër mollë, do të shkojnë”, u shpreh ajo.

Kurorëzohet deputeti i LDK-së

Disidenti.net

Besian Mustafa dhe Erolida, krejt “xixa”

Disidenti.net

Valmir Bossi, i famshmi i TikTok’ut – rrihet keq nga Esati

Disidenti.net
Disidenti

Njihuni me “Jennifer Lopez’in e Kosovës”, 55-vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë