Kim Kardashian duket të marrë gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj në episode finale të Keeping Up With The Kardashian.

Një klip që është shpërndarë sot (e hënë), shihet se janë diskutuar disa probleme të familjes së madhe, shkruan Daily Mail.

Po ashtu shihet se në episodin që do të lansohet së shpejti Kim flet për martesën shtatë-vjeçare me Kanye West, që tashmë po merr fund.

“Ndihem dështake”, ka thënë Kim një njërin prej klipeve.

Mes tjerash ajo shihet duke qarë e bërtitur, teksa lot në faqe i shkuan edhe motrës së saj, Kendall Jenner.

Derisa ishte e rrethuar me të gjithë familjarët, bukuroshja brune vërehet që ka ende unazën e martesës.

Kim dhe Kanye ndajnë katër fëmijë së bashku, kujdestarinë e të cilëve po tenton ta marrë 40-vjeçarja.