Disidenti
Lajme

Moti gjatë ditës së sotme në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se mot kryesisht me diell dhe vapë do të mbajë gjatë pjesës më të madhe të së dielës.

Sipas institutit, pasdite do të ketë vranësira të pakta, por me mundësi të zhvillimit të tyre dhe riga të izoluara shiu në formë stuhie.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 30-33 gradë Celsius”, thuhet në njoftim.

Tim Judah: Kur Kurti ishte në burg, Vuçiq ishte ministër i inforimimit, kjo po ndikon në dialog

Disidenti.net

Faton Kurti publikon fotografinë e Vuçiqit nervoz përballë Kurtit: Ai tani e ka vetëm një opsion

Disidenti.net

Hajdari: Gjuha e trupit dëshmoi që Kurti ishte konfident, e Vuçiq në stres

Disidenti.net
Disidenti

Moti gjatë ditës së sotme në Kosovë