Disidenti
Showbizi

Melinda Ademi publikon foto ‘hot’ nga pushimet

0Shares

Pas një sezone verore të mbushur me angazhime të shumta në mbrëmje muzikore, reperja Melinda Ademi tashmë ka nisur pushimet.

Rap-artistja këto ditë po shijon pushimet në bregdet dhe natyrisht nuk kishin si të mungonin pozat joshëse në bikini.

Melinda shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të treguar fizikun e përsosur në imazhet e reja në bikini.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Ajo dukej në formë të mrekullueshme e veshur në rroba banjë të zeza, ndërsa ndërsa pozonte pranë detit.

“Valë pas vale”, ka shkruar reperja në mbishkrimin e fotove, teksa dukej tejet tërheqëse.

Foto: Melinda Ademi/Instagram

Ndjekësit e saj të shumtë reaguan në mënyra të ndryshme përmes komenteve e që ishin kryesisht pozitive.

Ndryshe, vlen të theksohet se krahas koncerteve, Melinda solli edhe disa projekt muzikore gjatë verës që po lëmë pas, i fundit është në bashkëpunim me Rina Balaj “Tornado”. /Telegrafi/

Gafa e Jonida Vokshit në Big Brother – e uron Anitën për nënën që tashmë i ka ndërruar jetë

Disidenti.net

Skena të nxehta në Big Brother: Buci ‘ia fut duart’ në të pasme Santianës

Disidenti.net

Skandal në Big Brother: Gani Gërmia i dehur traumatizon shtëpinë – bërtet e godet tavolinën

Disidenti.net
Disidenti

Melinda Ademi publikon foto ‘hot’ nga pushimet