Disidenti
Lajme

Mbyti qenin, arrestohet një person në Deçan

0Shares

Një person është arrestuar në Deçan dje pasi dyshohet se me pushkë gjuetie e ka mbytur një qen endacak.

Policia ka njoftuar se arma me shtatë fishekë është konfiskuar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Si u vra nga Bandat Kriminale në Francë ish-ushtari i UÇK-së?

Disidenti.net

Të shtëna me armë në restorant “Leo” në Pejë – plagosen dy persona

Disidenti.net

Po kthehej nga Gjermania, 28-vjeçari kosovar arrestohet në Serbi

Disidenti.net
Disidenti

Mbyti qenin, arrestohet një person në Deçan