Disidenti
Showbizi

Luizi këndon “Thrret Prizreni mori Shkodër” dhe i çon të fala Rifat Berishës: Je zotni, je mbret

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA” ka kënduar zhanre të ndryshme të muzikës.

Disa herë ka kënduar rep, e tjera herë edhe zhanre të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi duke e kënduar këngën “Thrret Prizreni mori Shkodër”, Luizi ka përshëndetur rapsodin kosovar me fjalë të mëdha.

“Je zotni, je mbret”, ka qenë porosia e Luizit nga Shkodra për Rifat Berishën.

Luizi ndryshe është fenomeni i momentit, ku pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku./Lajmi.net/

 

 

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, ky është djali që zgjodhi si partner nga 300 kandidatët

Disidenti.net

Përplasjet dhe tensionet në Big Brother i “kushtuan” Zhakut! Ja kush i merr pozicionin…

Disidenti.net

‘Mu afrua më shumë se ç’duhej’, Efi tregon ç’ndodhi me Zhaklinën në prapaskenë

Disidenti.net
Disidenti

Luizi këndon “Thrret Prizreni mori Shkodër” dhe i çon të fala Rifat Berishës: Je zotni, je mbret