Disidenti
Showbizi

Kylie Jenner ndan një foto magjepsëse duke pirë martini – prezanton koleksionin e dytë të kozmetikës me nënën e saj

Kylie Jenner ka përfituar nga fundjava e gjatë për të krijuar entuziazëm për koleksionin e ri të Kylie Cosmetics që nderon nënën e saj Kris.

Duke përdorur një pozë magjepsëse të viteve ’50 që fokusohet në buzët e saj të plota, 25-vjeçarja mban një martini ndërsa kishte veshur një fustan të zi dhe kapele të zezë.

Postimi shpalli: “Kris Collection raundi i dytë, 9.14”. Kris Jenner, e postoi njoftimin edhe në rrjetet e saj sociale.

Sipërmarrësja tashmë ka krijuar produkte me emrin e motrave Kendall Jenner, Kim, Kourtney dhe Khloe Kardashian.

Nëna e dy fëmijëve kohët e fundit festoi dërgimin e produkteve të saj Kylie Baby në dyqanet e Selfridge në Mbretërinë e Bashkuar. /Telegrafi/

 

A janë ndarë Rasimi dhe ‘Shaci’? – Kjo video zbulon gjithçka!

Disidenti.net

Morena Taraku vjen tejet ‘hot’ në fotot e reja

Disidenti.net

Dua Lipa në lidhje të re dashurie, fotografohet duke u puthur me Trevor Noah

Disidenti.net
Disidenti

Kylie Jenner ndan një foto magjepsëse duke pirë martini – prezanton koleksionin e dytë të kozmetikës me nënën e saj