Disidenti
Lajme

Kurti: Për herë të fundit, urime liberalizimi i vizave

0Shares

Kryeministri Kurti ka mbajtur një konferencë për media bashkë me ministren e Jashtme, Donika Gërvalla në aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”.

Kryeministri ironizoi pak duke e uruar liberalizimin e vizave “për herë të fundit”.

“Të gjithë qytetarëve edhe një herë urime Viti i Ri 2024 e për herë të fundit, urime liberalizimi i vizave. Ju faleminderit e gëzuar”, tha ai.

“Kam me ta bo ma zi se atij që u vra”/ Burri raporton në Polici se ish gruaja e ka rrahur dhe e ka kërcënuar

Disidenti.net

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali i saj vrau bashkëshorten

Disidenti.net

Ekskluzive: Shteti vendos të krijojë Task Forcë për rastet e dhunës ndaj grave

Disidenti.net