Disidenti
Lajme

Konspiracionisti Sllamniku: Joe Biden ka vdekur moti, ai që paraqitet është vëllau binjak i tij

0Shares

Konspiracionisti, Arianit Sllamniku, ka çuditur me teorinë e tij të re.

Ai thotë se ka fakte, që presidenti amerikan, Joe Biden, nuk është i gjallë dhe nuk është i vërteti ai që aktualisht paraqitet para publikut, shkruan lajmi.net.

Thotë se Joe Biden i vjetri ka vdekur qysh moti, teksa ky që tash del nëpër media, është vëllau i tij binjak. /Lajmi.net/

 

 

Sistemi i Perëndimit së shpejti edhe në Kosovë, e kthen shishen, i merr paratë

Disidenti.net

“Çka nëse e sheh në rrugë”, babai i Rizës flet pas lirimit të Sekiraqës: Shohim se si do të zhvillohet – mirë jo

Disidenti.net

35-vjetori i grevës së minatorëve, Kurti: Me guxim politik, ky komunitet e dridhi gjithë ish-Jugosllavinë

Disidenti.net